שגיאות כתיב? זה לא סוף העולם

אני חברה בהמון קבוצות ידע בכל מני תחומי עניין ומכיוון שכך, אני ״פוגשת״ אנשים רבים בעלי דעות שונות ומגוונות. יש משהו שחוזר על עצמו כמעט בכל קבוצה וזה חוסר הסובלנות כלפי אנשים שכותבים בשגיאות כתיב.

 
כשאנשים נתקלים בשגיאות כתיב, חלקם מגיבים באפס סובלנות. הם שיפוטיים וגם אם לא העירו על אותה שגיאה ספציפית, הם מגבשים דעה שלילית על מי שכתב. מבחינתם שגיאת כתיב עומדת ביחד ישר עם טיפשות, אנאלפביתיות ועוד דימויים שליליים על הכותב.
 
שגיאות כתיב יכולות לנבוע בגלל מנעד רחב של סיבות, טעות הקלדה וחוסר תשומת לב, שפה שאינה שפת אם או דיסלקציה ובעיות קשב וריכוז. כך או כך, שגיאות כתיב אינן אומרות דבר על כותביהן. אולם, בעידן שבו אנו חיים, המילה הכתובה הפכה להיות דומיננטית מאד והחשיבות שלה עלתה. אנחנו באים לידי ביטוי במדיה הדיגיטלית במסרונים, בסטטוסים ובפוסטים, במגוון פלטפורמות יותר מאי פעם ולכן אנחנו גם חשופים יותר. מה שכתבנו יישאר שם לנצח. 
 
אם אתם מנהלים עסק, קהילה במדיה הדיגיטלית, מגישים עבודות או מאמרים, או עושים כל שימוש אחר בטקסטים ואתם כותבים בשגיאות, אני ממליצה להיעזר בכותב מקצועי שיערוך את הטקסט ויעשה הגהות.
 
לא מזמן פנתה אלי בעלת עסק מבריקה ומוכשרת בבקשה שאכתוב עבורה סטטוס על פרויקט מסוים שהיא סיימה והיה חשוב לה להפיץ אותו. היא הבינה ששגיאות הכתיב שלה, עושות לה שירות רע וידעה שכדי שהסטטוס שלה יהיה אפקטיבי, היא תצטרך להיעזר בבעלת מקצוע. כתבתי עבורה את הפוסט על פי ההנחיות שלה ואכן, התגובות היו רבות והוא הביא לתוצאה המצופה ואף מעבר לה. תוצאות גבוהות, הם אינן דבר שלא ניתן להשיג, גם אם אתם כותבים
בשגיאות.
 

יש לכם שגיאות כתיב? זה לא אומר שאתם לא יכולים לכתוב תוכן על העסק שלכם! התקשרו אלי ונבדוק איך אפשר לעשות את זה יחד. 052-2243577  צרו איתי קשר