מיתוג לעבודות ופרויקטים

מיתוג עסק מתחילתו ועד סופו היא אחת העבודות המשמעותיות והמספקות בעבודתי. התהליך הוא תמיד מעניין, סוחף ומעמיק וכשמגיעים לתוצאה, ישנה תחושה של סיפוק וגאווה. תוכלו לקרוא כאן עוד על מיתוג עסק

מיתוג חברת ON BOARD

ON BOARD היא חברת גיימינג עסקי הפועלת בתוך ארגונים במטרה לשנות את ״חוקי המשחק״ בתחום המגדר והשיח הארגוני ומתוך הבנה שעולם העבודה עובר שינוי מהותי וכך גם הארגונים בו ולכן יש לנער דפוסים ישנים שאינם משרתים עוד את המטרה ולבנות שיח חדש מקדם, מאפשר ומאוזן. 

את המיתוג של החברה התחלנו מאפס ובנינו בשני מסלולים: המסלול הויזואלי (לוגו ונראות) והמסלול המילולי (מסרים)

מציאת שם לעסק

השלב הראשון היה למצוא שם לעסק על פי הערכים של העסק, אופיו, המטרות והיעדים שלו, קהל היעד ועוד. 

השם הנבחר: ON BOARD המשלב בתוכו כמה וכמה רבדים הקשורים לפעילות העסק והמשמעויות שלו.

 

אגב, תוכלו לקרוא את המאמר שכתבתי על איך למצוא שם לעסק – אפשר לקרוא אותו כאן

בניית לוגו לעסק

הלוגו נבנה מתוך מחשבה כי השם חשוב ומעביר חלק מהמסר אך יש להביא בחשבון את רעיון הגיימינג ולכן נבחר סימן הplay כחלק ממנו. 

בנייה והפקת המשחק הראשון של החברה: ״משחק הכיסאות-הדור הבא״

את המשחק התחלנו לבנות משלב הרעיון, דרך ההפקה ועד לעיצוב (עיצבה אתי זהבי)

בניית משחק המיועד לצרכי למידה והפקת מסקנות מצריכה חשיבה לעומק על מהלך המשחק, הפלואו שלו, על כמות המשתתפים והמשתתפות ועל ״האסימונים״ שאמורים ליפול במהלך המשחק ועד לסופו. 

ברמת העיצוב היה חשוב לנו ליצור ״ילדותיות״ צבעונית דווקא מכיוון שנושא המשחק (מגדר ושוויון) הוא כל כך רציני. כאשר אנשים רואים את המשחק קל להם להתחבר והוא לא מאיים עליהם.

המסר של המשחק: משחק הכיסאות – הדור הבא, הוא חוויה המגיעה לארגון ומאפשרת התבוננות רעננה על פרקטיקות ישנות הקשורות לאיזון המגדרי דרך משקפיים חדשות. זהו כלי שניתן להשתמש בו בתוך הארגון בצורה חכמה ונוחה, הוא מאפשר לייצר דיאלוג פתוח ובטוח המאפשר לבחון יחד – גברים ונשים – את הסביבה בה פועלים, וזאת על מנת לאפשר מיצוי מיטבי של היכולות האישיות בשלבי החיים השונים בתוך הארגון ומחוצה לו ולמנף את העבודה כאינדיבידואלים וכצוות.

מיתוג אירוע השקת החברה והמשחק

אירוע השקת החברה התקיים כיומיים של השתלמות הצוות המייסד באחד המלונות בארץ ולצורך האירוע עוצבו רולאפים, מחברות ממותגות, חולצות ואביזרים לצילום. 

בניית אתר החברה

בניית אתר החברה הוא אחד הדברים החשובים והמשמעותיים לעסק. משום שכיום האונליין הוא כלי משמעותי בשיווק העסק. תוכלו לקרוא כאן, את המאמר: איך לבנות אתר לעסק שלכם בלי ללכת לאיבוד אז אחרי שמצאנו שם לעסק, מיתגנו אותו ובנינו את המשחק הראשון יצאנו לבניית האתר המכיל את כל האינפורמציה שרצוי שהלקוחות הפוטנציאלים של העסק יידעו.

לאתר החברה לחצו כאן