מילים על מילים

שיווק בזמן וירוס הקורונה – מה עושות החברות הגדולות?

זה כבר ברור שכמעט ואין מדינה שלא נפגעה ממגפת וירוס הקורונה. ובזמן שאנחנו לומדים כיצד להתנהג ומה עלינו לעשות בזמן הזה, מותגים, בעלי עסקים ומשווקים נאלצים להתמודד עם דילמות נוספות- האם לשווק את העסק שלי בזמן כזה ואם כן, איך לעשות זאת?

קראו עוד »

איך למכור בלי למכור?

בפוסט הזה אני רוצה לתת דוגמאות על הדרך בה ניתן לרתום קהל למותג, שלא באופן של מכירה ישירה. הדוגמאות הללו הן רק טיפה בים של חברות שכבר הבינו שעל מנת למכור יותר, הן צריכות להביא משהו נוסף ללקוחות שלהם.

קראו עוד »

מה הקשר בין אימוג׳י לשיווק?

כיום, כשאנחנו כותבים מסרון או מייל, השימוש באימוג׳ים מקל על ההבנה של הלך הרוח כי גם אם אכתוב משהו נוקשה ואסיים את המשפט עם אימוג׳י קורץ ומוציא לשון, זה ירכך את כל העניין. אז מה הפלא שהאימוג׳ים הקטנים הללו עם מגוון ההבעות הפכו לסוג תקשורת משמעותי בקרב מליוני אנשים ברחבי העולם?

קראו עוד »

אסטרטגייה תקשורתית, למה זה טוב ולמי?

העידן שבו אנו חיים מאופיין בתרבות דיגיטלית.
כמעט אין רגע במהלך היום שבו אנחנו לא נמצאים במדיה כזו או אחרת. לכן כיום, בעלי עסקים וחברות מבינים שהם צריכים נוכחות במדיה הזו, על מנת לקדם את השירות או המוצר שלהם.

קראו עוד »

מיתוג העסק, לא מה שחשבתם!

אצל בעלי עסקים רבים כאשר עולה המילה מיתוג (Branding) מיד המחשבה היא שמדובר על משהו ויזואלי. אולי על לוגו ואולי על עוד כמה מוצרים משלימים. אבל מיתוג הוא עולם ומלואו, הוא איך שנראה ונשמע העסק שלכם מכל הכיוונים ב 360 מעלות

קראו עוד »

מה בא לפני תוכן?

אתר האינטרנט שלנו הוא חלון הראווה של העסק, הוא תדמיתי ומשמש גם כאחד הכלים השיווקיים שלו, לכן אנחנו כבר מבינים שהטקסט שיהיה כתוב בו, חייב להיות הכי מדויק שיש.

קראו עוד »

ארבעה כללי עשו ואל תעשו בכתיבה

כשאני כותבת טקסט, חשוב לי שהוא יצא הכי טוב שאפשר. לכן אני מקפידה על כמה דברים שעוזרים לי להפוך אותה לטובה יותר. אז אספתי ארבעה כללים בסיסיים שכאלה שאם תיישמו אותם, מובטח לכם טקסט איכותי. 

קראו עוד »

שגיאות כתיב? זה לא סוף העולם

אני חברה בהמון קבוצות ידע בכל מני תחומי עניין ומכיוון שכך, אני ״פוגשת״ אנשים רבים בעלי דעות שונות ומגוונות. יש משהו שחוזר על עצמו כמעט בכל קבוצה וזה חוסר הסובלנות כלפי אנשים שכותבים בשגיאות כתיב

קראו עוד »

מתי התוכן הוא מלך?

אם נבחן רגע את המושג ״מלך״, הרי שמלך הוא מישהו מורם מעם, כזה שיכול לחולל שינוי, שיכול להוביל, ולהנהיג, בעל חוכמה וידע. אם אקח את התכונות הללו ואחבר את זה ל ״תוכן״ הרי אלה בדיוק הדברים שארצה שהתוכן יעשה עבור העסק שלי. 

קראו עוד »